Instrukcja obsługi mikrosłuchawki z zestawem słuchawkowym Hands-free

Instrukcja obsługi mikrosłuchawki z zestawem słuchawkowym Hands-free

1. Telefon musi być w pełni naładowany - jest to jeden z głównych wymogów. Zadbaj o tym poprzednio.

2. Głośność jest regulowana tylko w komórce.

 3.Ustal komórkę w trybie cichym.

4.Włóż antenę pętlą na szyi, nie należy umieszczać jej w kieszeni. Jest ona łatwa do ukrycia, nie jest ona przyczyną żadnych problemów ani niepokoju.

5. Pracując z mikrosłuchawką należy pamiętać główną zasadę - im bliżej jest antena do mikrosłuchawki, tym lepiej i głośniej jest sygnał. Przewody podłączone do złącza 3,5 zamaskuj pod ubraniem.

6. Zestaw słuchawkowy z mikrofonem umieść na ubraniu tak, żeby nie było go widać.

Twój pomocnik powinien dobrze cie słyszeć.

7. Korzystaj wyłącznie z baterii Camelion LR 521 (AG0) do mikrosłuchawek Micra, Agger lub MicraTEK3-4. Umieść go w uchu, żeby wszystkie napisy byli umieszczone na górze. Usłyszysz syczący dźwięk w słuchawce - tak powinno być, jeżeli tak jest, jest OK.

Jak zainstalować baterię Camelion:

Należy wziąć słuchawkę w lewą rękę, z głośnikiem obróconym do dołu, a wyjście dla baterii – do góry, żeby dobrze go było widać. Drugą ręką włóż baterię Camelion napisem do góry do odpowiedniego przedziału.

8. Musisz doskonale oczyścić przewód słuchowy. Następnie trzeba włożyć słuchawkę do przewodu słuchowego.

9. Aby wykluczyć przedwczesne rozładowanie baterii mikrosłuchawki należy wkładać ją do przedziału 5-10 minut przed egzaminem.Wystarczą ją na 5-6 godzin pracy, średni czas pracy - 4 godziny.

10. Uzgodnij z pomocnikiem sygnał dźwiękowy dla rozpoczęcia dyktanda. 5 minut przed rozpoczęciem wykorzystania zadzwoń do pomocnika.

11. Po zakończeniu, wyjmij baterię przy pomocy przycisku- gwoździa, jest on w zestawie słuchawki.W naszej firmie można ten model mikrosłuchawki wypożyczyć lub kupić tutaj.

Также можно купить микронаушник в Москве, Минске и Праге.