Instrukcja obsługi nanosłuchawki z zestawem słuchawkowym Bluetooth

Instrukcja obsługi nanosłuchawki Nano Bluetooth

Ważne!!! Jeśli cierpiałeś na taką chorobę, jaką jest zapalenie ucha (i inne choroby uszy), wówczas nie należy używać mikrosłuchawek!

Zasada działania mikro- lub nanosłuchawki: od komórki jest wysyłany sygnał na zestaw słuchawkowy Bluetooth do pętli, fale magnetyczne są kierowane do magnesów, są one małymi słuchawkami, które są zbliżone do błon bębenkowych.

1. Załaduj swój telefon komórkowy do pełna.

2. Naładuj zestaw słuchawkowy Bluetooth, jeśli jest to konieczne, ale korzystając z "rodzonej" ładowarki, która znajduje się w zestawie. Stosowanie "lewych" ładowarek może spowodować uszkodzenie zestawu słuchawkowego głośnika. Ładuj zestaw słuchawkowy nie więcej niż 3 godziny. Tryb jest aktywny, aparat może spokojnie pracować około 7 godzin.

3. Transmisja dźwięku nastawia się w ustawieniach komórki w czasie rozmowy, który już wstępnie jest ustawiony na tryb cichy.

4. Noś pętlę-antenę z zestawem słuchawkowym wyłącznie na szyi, w przeciwnym razie nic nie słychać!

5. Następnie należy podłączyć zestaw słuchawkowy Bluetooth do telefonu, który będzie używany. 

Jak podłączyć zestaw słuchawkowy bluetooth do telefonu?:

Plantronics ML10 / Plantronics ML15

Ze strony bocznej naciśnij na przycisk włączenia. Z "twarzy" naciśnij klawisz-słuchawkę i utrzymuj dopóki nie zacznie mrugać na czerwono i niebiesko. Jeśli zestaw słuchawkowy mruga na niebiesko i czerwono, to oznacza że zestaw słuchawkowy jest w trybie wyszukiwania. Bluetooth musi być włączona w twojej komórce. W menu ustawień telefonu menu bluetooth naciśnij poszukiwanie nowych urządzeń. Kiedy zjawi się urządzenie PLT_MLXX pozwól komórce połączyć się do niego. Na telefonach iPhone trzeba UTWORZYĆ PARĘ. Jeśli zapyta o hasło - wpisz 0000. WAŻNE: w trybie rozmowy na telefonach typu iPhone trzeba nacisnąć na wyświetlaczu "źródło dźwięku" i wybrać - za pomocą zestawu słuchawkowego Bluetooth PLT_ML XXX.

Jabra 2045 / Jabra 2046

Na przedniej części zestawu słuchawkowego BLUETOOTH należy nacisnąć jedyny przycisk i przytrzymać go, aż zaświeci się stale na niebiesko. Jeśli zestaw słuchawkowy świeci się na niebiesko, to znaczy, że zestaw słuchawkowy wstąpił do trybu wyszukiwania. Następnie włączyć Bluetooth w telefonie komórkowym, do którego będzie podłączyć zestaw słuchawkowy. W ustawieniach telefonu przejdź do menu Bluetooth i naciśnij nowe wyszukiwanie. Po tym jak Bluetooth znajdzie nowe urządzenie o nazwie Jabra 2045 / Jabra 2046 połącz się do niego. Na telefonach iPhone - trzeba UTWORZYĆ PARĘ. Jeśli zapyta o hasło, wpisz 0000. WAŻNE: w trybie rozmowy należy nacisnąć na iPhone źródło dźwięku i i wybierz Jabra przy pomocy zestawu słuchawkowego Bluetooth.

 

Prawidłowe „zarzucanie” słuchawki:

Słuchawka-magnes, wymiary 2 * 3 mm, zarzuca się do dobrze obrobiony przewód słuchowy. Przysłuchaj się, po włożeniu zestawu słuchawkowego, usłyszysz kliknięcie-pstryk. Żeby zrobić wszystko poprawnie, przyda ci się rurka-wyciągacz. Jest dostępna w naszym zestawie.

6. Ustal sygnał identyfikacyjny ze swoim pomocnikiem, żeby zrozumiał, kiedy ma zacząć dyktować.

7. Kilka minut przed tym jak zaczniesz korzystać z urządzenia, zatelefonuj do swojego pomocnika

8. Po zakończeniu użytkowania należy usunąć za pomocą magnesów słuchawki korzystając z wyciągacza magnesu. Wyłącz zestaw słuchawkowy Bluetooth kierując przełącznik w dół.

9. U nas możesz wypożyczyć lub kupić nanosłuchawkę.

Czekamy na ciebie!