Instrukcja obsługi nanosłuchawki z zestawem Power Box

Instrukcja obsługi nanosłuchawki z zestawem bez pętli

1. Załaduj swój telefon i zestaw słuchawkowy Power Box. Ważne! Power Box należy ładować przy pomocy ładowarki USB, która jest się w zestawie, za pośrednictwem laptopa lub komputera. Ładowanie trwa około 4-5 godzin.
Podczas ładowania  zestaw słuchawkowy Power Box musi być włączony! Kiedy zestaw słuchawkowy jest w trybie ON, może pracować aż do 7 godzin pracy.

2. Słuchawki Bluetooth bez pętli są różne, w zależności od producenta (Plantronics, Jabra).

3. Wszystkie ustawienia głośności są regulowane w telefonie lub na zestawie słuchawkowym, jeśli przywidują to charakterystyki techniczne producenta.

4.Telefon musi koniecznie pracować w trybie "cichy".

5. Power Box należy umieścić w kieszeni na piersi, im bliżej Power Box, tym lepiej słychać! Można eksperymentować. Jest ona bardzo łatwa do ukrycia. Power Box - słuchawka, którą nie trzeba wieszać na szyi.

 

Jak prawidłowo podłączyć zestaw słuchawkowy bez pętli Power Box (Nano Box) do telefonu komórkowego przez Bluetooth:

Power Box na bazie Plantronics ML10 / Plantronics ML15

Ze strony bocznej naciśnij na przycisk włączenia. Z "twarzy" naciśnij klawisz-słuchawkę i utrzymuj dopóki nie zacznie mrugać na czerwono i niebiesko. Jeśli zestaw słuchawkowy mruga na niebiesko i czerwono, to oznacza że zestaw słuchawkowy jest w trybie wyszukiwania. Bluetooth musi być włączona w twojej komórce. W menu ustawień telefonu menu bluetooth naciśnij poszukiwanie nowych urządzeń. Kiedy zjawi się urządzenie PLT_MLXX pozwól komórce połączyć się do niego. Na telefonach iPhone trzeba utworzyć parę. Jeśli zapyta o hasło - wpisz 0000. WAŻNE: w trybie rozmowy na telefonach typu iPhone trzeba nacisnąć na wyświetlaczu "ŹRÓDŁO DŹWIĘKU" i wybrać - za pomocą zestawu słuchawkowego Bluetooth PLT_ML XXX.

Power Box na bazie Jabra 2045 / Jabra 2046

Na przedniej części zestawu słuchawkowego BLUETOOTH należy nacisnąć jedyny przycisk i przytrzymać go, aż zaświeci się stale na niebiesko. Jeśli zestaw słuchawkowy świeci się na niebiesko, to znaczy, że zestaw słuchawkowy wstąpił do trybu wyszukiwania. Następnie włączyć Bluetooth w telefonie komórkowym, do którego będzie podłączyć zestaw słuchawkowy. W ustawieniach telefonu przejdź do menu BLUETOOTH i naciśnij nowe wyszukiwanie. Po tym jak Bluetooth znajdzie nowe urządzenie o nazwie Jabra 2045 / Jabra 2046 połącz się do niego. Na telefonach iPhone - trzeba UTWORZYĆ PARĘ. Jeśli zapyta o hasło, wpisz 0000. WAŻNE: w trybie rozmowy należy nacisnąć na iPhone ŹRÓDŁO DŹWIĘKU i wybierz Jabra przy pomocy zestawu słuchawkowego Bluetooth.

 

Instrukcja o tym, jak prawidłowo „zarzucać” nanosłuchawkę:
Słuchawka-magnes, wymiary 2 * 3 mm, zarzuca się do dobrze obrobiony przewód słuchowy. Przysłuchaj się, po włożeniu zestawu słuchawkowego, usłyszysz kliknięcie-pstryk. Żeby zrobić wszystko poprawnie, przyda ci się rurka-wyciągacz. Jest dostępna w naszym zestawie Nano Hands-free.

 6. Ustal sygnał identyfikacyjny ze swoim pomocnikiem, żeby zrozumiał, kiedy ma zacząć dyktować.

7. 10 minut przed rozpoczęciem korzystania ze słuchawki zatelefonuj do swojego pomocnika.

8. Po zakończeniu użytkowania należy usunąć za pomocą magnesów słuchawki korzystając z wyciągacza magnesu, jest on w zestawie do słuchawki.

U nas możesz kupić mikrosłuchawkę bez pętli lub wypożyczyć dowolną micro słuchawkę.