Co jest lepsze – ściąga do egzaminu czy mikrosłuchawka?

   W naszych czasach wszyscy już korzystają z nowoczesnych urządzeń, którymi są mikrosłuchawki. Po prostu o nich się zapomina, aczkolwiek mają swoje przewagi.
   Więc, zacznijmy z tego, że mikro słuchawka gwarantuje pomyślny wynik egzaminu i no jest jej niewątpliwa zaleta. A co z tymi bezsennymi nocami, kiedyzmieścić cały konspekt na papierze, kiedy przez całą noc krzyczysz „Powodzenie, przyjdź do mnie!”? Czyż w życiu każdego studenta nie było coś takiego?

   Dziewczyny, wcześniej ubieraliście się tak, że lektorowi i kolegom przyjemnie było na was spojrzeć, ale teraz dominują skromne ubrania z  ukrytym wierzchem, żeby można było schować zestaw słuchawkowy pod bluzką. Szybka odpowiedź na egzaminie – to ściąga do egzaminu Zegarek studencki. I do dlatego, że słychać szelest ich papierów i schowane  ściągi w najbardziej nieprzewidywanych miejscach.

   W tym przypadku mikrosłuchawka – to bardzo małe i niewidzialne urządzenie, które pomoże w takiej sytuacji.
To co piszemy, zapamiętujemy! Jedynym plusem w pisaniu ściąg jest to, że część materiału egzaminacyjnego, co najmniej na krótki okres, zapamiętuje się, ponieważ pracuje pamięć mechaniczna, a przy pomocy zestawu słuchawkowego bluetooth nie trzeba zapamiętywać.

   Rozważcie to sami! Spędzić mnóstwo czasu do napisania ściąg i przy tym myśleć podczas egzaminu, jak z niej skorzystać, żeby nie trafić się czy wydatkować niewielką kwotę pieniędzy na wypożyczenie lub kupno mikrosłuchawki. Czy twój czas jest ważny dla ciebie? No to zrób swój wybór!