Mikrosłuchawka. Instrukcja krok po kroku.

To koniec! Już czas, jutro masz egzamin! Nie zdążyłeś do niego się przygotować?

Najczęściej studenci zaczynają panikować „Co robić?” „Jak ja to zdam?”, biegają  po akademiku z zeszytami, książkami i podręcznikami. W najlepszym przypadku, jeżeli znajdą odpowiednie materiały, spędzą całą noc ucząc się lub będą pisali ściągi. Oczywiście, dla niektórych taka forma przygotowania do egzaminu lub zaliczenia jest całkiem ok. Ale w naszych czasach można zrobić to w inny sposób.

Jak wykorzystać bezprzewodową mikrosłuchawką na egzaminie:

Pierwsze. Musisz znaleźć pomocnika-przyjaciela, który podyktuje ci prawidłowe odpowiedzi, w idealnej sytuacji jest nim kolega, który zna odpowiedzi lub ma co najmniej odpowiedni konspekt czy podręcznik. Dobrze, jeżeli ma pojęcie o dyscyplinie którą zdajesz, ponieważ lektor może zadać dodatkowe pytanie.

Drugie. Wpadnij do naszego specjalizowanego sklepu w Warszawie lub do oddziałów w innych miastach Polsce, gdzie możesz wybrać odpowiednią mikro- czy nanosłuchawkę. Przed tym jak nas odwiedzić możesz skorzystać z informacji o tych urządzeniach na naszej stronie internetowej. W naszym sklepie możesz kupić lub wypożyczyć mikrosłuchawkę.

Trzecie. Przed egzaminem wypróbuj działania urządzenia z pomocnikiem.

Przy wykorzystaniu mikrosłuchawki  5 lub 10 mm. Najpierw należy zainstalować odpowiednią baterię i włożyć mikrosłuchawkę do ucha (usłyszysz syczenie). Baterie Camelion LR 521 dajemy bezpłatnie. Następnie należy podłączyć do komórki zestaw słuchawkowy Bluetooth przy pomocy funkcji Bluetooth, jeżeli masz zestaw słuchawkowy Hands-free, wtedy przez standardową wtyczkę 3,5. Zadzwoń do pomocnika. Po zakończeniu z korzystania mikrosłuchawki wyciągnij baterię przy pomocy małego gwoździa, który jest w zestawie. Wyłącz zestaw słuchawkowy.

Przy wykorzystaniu słuchawki magnesowej. Wkładasz słuchawkę tak, żeby przyczepiła się do, błony bębenkowej. Podłączasz zestaw słuchawkowy Bluetooth do swojej komóry korzystając z funkcji Bluetooth, jeżeli masz zestaw Hands-free, korzystasz ze standardowej wtyczki 3,5 (dla zestawu nano hands-free – podłącza się bateria) i telefonujesz do swojego pomocnika. Wyciągasz słuchawkę przy pomocy magnesu i wyłączasz zestaw słuchawkowy Bluetooth.

Czwarte. Koniecznie przejrzyj podręcznik, żeby mieć pojęcie o dyscyplinie, którą zdajesz. I wtedy można zapomnieć o zapamiętywaniu i kilometrach ściąg. Dowolny zestaw mikro- czy nanosłuchawek można kupić lub wypożyczyć w mikrosłuchawka w Warszawie, mikrosłuchawka w Polsce.